Top

Birgül Varlı

Bu muhteşem yaşam yolculuğuma 26.11.1980 yılında Silistre'de başladım. 1989 yılında yaşamış olduğum göç ile Türkiye'ye yerleştim. 1998 yılında Çocuk Gelişimi alanında mezun olarak kariyerime başladım ve Zihin Danışmanlığı ile devam etmekteyim.

Yolculuğum

2019 yılında yaşamımda gelişen olaylarla tekamül yolculuğum thetahealing ® ile kesişti. Thetahealing ® ile başlayan ve devam eden bu yolculukta bilgilerime bilgi katmaya devam ettim. Sprituel alanlarda donanımım, beni her geçen gün hakikatime daha da yaklaştırdı. Dönüşüme şahitlik ettikçe her şeyin mümkün olduğunu gördüm. Bana olan katkısını gördükçe ben de kolektife katkı olmayı seçtim. Çünkü bu mümkündü. Böyle de bir yol vardı; iyileşmek, özgürleşmek ve dönüşmek için...

Danışmanlıklara başladım. Talep eden herkesin dönüşümüne rehberlik etmek mucizeviydi. Danışanlarım kendilerindeki dönüşümlerin sonuçlarını gördükçe aslında zor olmadığını farkettiler. Yaşamları her geçen gün kolaylaşarak hedeflerine ulaşmaları mümkün oldu. Ruhsal ve fiziksel olarak hafiflemenin mutluluğunu yaşamak herkesin hakkı.
Yolculuğum

Yaptığım sayısız workshoplar, kapalı zoom seminerleri ve danışmanlıklar; kendini hazır hissedenlerle yaşamlarını kolaylaştırmaya ve hakikatlerine ulaşmalarına rehberlik ederek daha da genişlemeye, büyümeye katkı oldu. Biliyorum ki bundan 5 yıl belki 10 yıl içinde hastanelerde, okullarda, kliniklerde, iş yerlerinde  thetahealer olarak bir çok kişi görev yapacak. Ben de kendi akademimde onlarla birlikte hizmet edeceğim. Bu sayede bilinç seviyesi yükselecek, yaşam kalitesi değişecek.

Neden Altın Anahtar ?Neden Altın Anahtar ?

Thetahealing ® ile tanıştıktan sonra herkesin beyninde var olan theta beyin dalgasının işlevini ve nasıl kullanacağımı öğrendikten sonra benim için altın anahtar oldu. Altın anahtarın kilidini açmak elimizde. Bu o kadar mucizevi ve değerli ki her gün buna sahip olduğum için şükrediyorum. Tüm dünyadaki insanlarda bu mevcut. Yeter ki anahtarın kilidini açmak istesinler. Bu dönüştürücü bir etkiye sahip, sınırları kaldırmanıza yardım ediyor. Bu sizin vücudunuzda var. Size verilmiş büyük bir nimet, neden kullanmayalım ki? Siz kullanmak istemez misiniz?

Eğitimlerim


ThetaHealing ® Uluslararası Uzman Uygulayıcı Eğitimi

*  BASIC DNA (TEMEL SEVİYE)
* ADVANCE DNA (İLERİ SEVİYE)
* DIG DEPEER (DERİN KAZMA)
* MANIFESTING AND ABUDANCE ( BEREKET VE YARATIM)
* YOU AND THE CREATOR (SEN VE YARATICI)
* GAME OF LIFE ( YAŞAM OYUNU)
* WORLD RELATIONS (DÜNYA İLİŞKİLERİ)


Astroloji Eğitimi

* TEMEL SEVİYE
* ASTROKARTOGRAFİ
* FİNANSAL ASTROLOJİ
* REKTİFİKASYON
* ASTROİDLERLE REKTİFİKASYON


Jean Adrienne Arınma Sistemi Uygulayıcı Eğitimi (Jaas Tekniği)

* Jean Adrienne Arınma Sistemi 1.Aşama Güçlendirme Sistemi (Empowerment)
* Jean Adrienne Arınma Sitemi Uygulayıcı/Öğretici Sistemi (Practitioner/Teacher)


Access Bars Uzman Uygulayıcı Eğitimi


Melek Kartı Eğitimi


Nevşah Enstitü

* PARA VE FİNANS EĞİTİMİ
* MARKA EĞİTİMİ


Temel Rüya Analist Eğitimi

Grigori Grabovoi

* FİNANS PARA VE YATIRIM MODÜLÜ

Sayılarla Tarot Eğitimi

WhatsappWhatsapp